נתב סינולוג'י RT1900

נתב סינולוג'י
RT1900ac

הנתב של סינולוג'י RT1900ac הוא נתב אלחוטי מהיר תוכנן במיוחד עבור בתים ומשרדים. הראוטר כולל את הטכנולוגיות האלחוטיות האחרונות המספקות קישוריות מהירה ואמינה הן קווית והן אלחוטית באמצעות Wi-Fi. ממשק הניהול המהפכני מספק ממשק ניהול אינטואיטיבי גם לאנשים שאינם מקצוענים בתחום הרשתות. אותו ממשק ניהול מספק גם כלי ניהול מתקדמים עבור המשתמשים הטכנולוגיים ומספק להם את היכולת לנהל באופן מתקדם את תעבורת המידע ברשת שלהם.

תקשורת אלחוטית מהירה ואמינה

מצויד בשלוש אנטנות ותמיכה רבות עצמה עבור תקן הרשת האלחוטית האחרון 802.11ac, נתב RT1900ac של סינולוג'י משדר גם בתדר 2.4GHz ובתדר 5GHz עבור מהירויות העברת נתונים משולבות של עד 1900 Mbps. לעולם לא תצטרכו לדאוג עוד מאיטיות הרשת ומצווארי בקבוק גם כאשר מספר אנשים מחוברים לרשת.

העברת קבצים מהירה

שתפו קבצים חשובים במהירות וביעילות עם בעלי עניין כגון שותפים עסקיים, לקוחות, חברים ועוד.

הזרמת וידאו חלקה

נצלו את התמיכה המובנית ב 4K להזרמת סרטים ישירה ומהירה מספקי הסרטים המקוונים שלכם או הריצו סרטים ישירות מה NAS הביתי שלכם לטלביזיה התומכת DLNA או באמצעות נגן הסרטים.

ניהול רוחב פס למשחקים מקוונים

נצלו את כלי הניהול לניהול ולבקרת תעבורת הרשת עם תעדוף רוחב פס קל לשימוש לשימושים יעודיים, כך שמשחקי הרשת שלכם יקבלו את רוחב הפס שנדרש להם ואת הביצועים שהם צריכים.

קישוריות יציבה באמצעות Beamforming

נתבים מסורתיים משדרים אותות אלחוטיים לכל כיוון וללא קשר למיקום צרכני המידע כגון המחשבים הניידים שלכם או הטלפונים החכמים שלכם. באמצעות טכנולוגיית Beamforming המתקדמת, הנתב של סינולוג'י RT1900ac ממקד את האותות האלחוטיים כלפי עד שישה מכשירים נתמכים, לקיצור ולשיפור זמני התגובה, לחיסכון בצריכת החשמל ועבור שיפור טווחי הקליטה האלחוטיים.

מערכת הפעלה פורצת דרך
 

Synology Router Manager - SRM היא מערכת ההפעלה בבסיס הנתב של סינולוג'י RT1900ac. באמצעות ממשק ניהול ידידותי להפליא, ניהול הרשת והתקשורת האלחוטית הופכים לפשוטים וקלים מבלי לפגוע בכלי הניהול למשתמשים מקצועיים ולבעלי מקצוע בתחום.

התקנה קלה ומהירה

ההתקנה הראשונית של נתב סינולוג'י RT1900ac נעשית באמצעות חיבור למודם של ספק התקשורת שלכם, הזינו בדפדפן במחשב המחובר לרשת המקומית "router.synology.com" ועקבו אחר ההוראות הוראות ההפעלה האינטראקטיביות לסיום הליך ההתקנה הראשוני. ניתן גם להגדיר את נתב סינולוג'י באמצעות מכשירי אנרואיד או אפל שלכם.

1/5

כלי ניהול מתקדמים

מערכת ההפעלה של נתב סינולוג'י SRM כוללת כלי ניהול תעבורת רשת מתקדמים הרבה מעבר לנתבים הסטנדרטיים הקיימים. באמצעות מערכת ההפעלה ניתן לנהל את רוחב הפס, לחסום תוכן זדוני ולנהל באופן מדוייק את המידע העובר ברשת המשרדית או הביתית.

שכבת יישום איכות שירות - QoS

מופעל על ידי מנוע בדיקות מתקדם, QoS ברמת השכבה האפליקטיבית מאפשר למנהל הרשת לראות ולנהל את רוחב הפס הנצרך על ידי יישומים והתקנים שונים. מנהל הרשת יכול לאבחן ולנהל את רוחב הפס עבור יישומים נקודתיים הצורכים רוחב פס החורג מהמתוכנן עבורם כל זאת מבלי לפגוע ברוחב הפס המוקצה ליישומים אחרים.

בקרת הורים

הורים או בעלי עסקים יכולים לקבוע לוח זמנים לגישה לאינטרנט עבור הילדים או העובדים. בנוסף, באמצעות המאגר העצום של אתרים מסוכנים או שאינם מתאימים המובנה בתוך SRM, יכולים מנהלי הרשת לסנן תכנים ואתרים בלתי הולמים באמצעות מספר קליקים פשוטים.

סינון תכנים חכם

בעוד נתבים מסורתיים מיישמים פילטרי תכנים מבוססים URL לחסום או לאפשר תכנים תוכן ספציפיים מהרשת, ממשק הניהול של נתב סינולוג'י כולל סינון אינטרנט אינטיליגנטי יותר הבודק אם התכנים המגיעים מהרשת נועדו לחסימה או מותרים כבר בשלב בדיקת התקשורת הראשונית באמצעות ה DNS, מה שמקשה על התכנים האסורים להתגנב דרך הנתב ולאפשר צפייה התכנים בלתי מורשים, זאת ועוד תוך הפחתת צריכת משאבי מערכת.

תמיכה ב- VPN, שרת RADIUS, ואפשרויות אחרות

עברו לנתב רשת מתקדם של סינולוג'י המשלב חבילות תוכנה מתקדמות זמינות להורדה ושימוש במרכז ההורדות של סינולוג'י. הפוך את נתב הרשת של סינולוג'י RT1900ac לשרת VPN אישי, שרת RADIUS אישי, מרכז הורדות זמין ופעיל על בסיס 24/7, ספריית מולטימדיה, או הוסף תכונות שימושיות אחרות לשימוש בבית או במשרד. למד עוד

שרת VPN

שרת מדיה

מרכז הורדות

שרת RADIUS

שרת DNS

קחו את הקבצים שלכם לכל מקום

על ידי חיבור כונן אחסון חיצוני בממשק USB או כרטיס SD לנתב סינולוג'י RT1900ac, מנהלי הרשת יכולים לאפשר גישה למידע העסקי מכל מקום ובכל זמן ואפשר גישה לקבצים לעובדי הארגון ולבני המשפחה. תמיכה בפרוטוקולי תקשורת פופולריים כגון SMB, AFP, FTP, או WebDAV - משמעותו תמיכה קרוס פלטפורמית לקבצים הן מחלונות או ממחשבי מקינטוש כמו גם מכשירי אנדרואיד ו- iOS.

גישה מכל מקום באמצעות QuickConnect

שירות "גישה מהירה" של סינולוג'י היא הדרך הפשוטה ביותר לגשת מרחוק למערכת ההפעלה של נתס סינולוג'י RT1900ac, גם כשאתה מחוץ למשרד או לבית. מיד לאחר רישום קצר ויצירת שם זיהוי ייחודי יכולים ממנהלי הרשת לגשת לממשק הניהול של הנתב כדי לנהל את תעבורת הרשת, לגשת להתקני אחסון המחוברים לנתב, ועוד כל זאת מכל מקום עם חיבור לאינטרנט.

ניהול מכף היד

התקינו את אפליקציית הנתב של סינולוג'י במכשיר האנדרואיד או iOS שלכם כדי לנהל בנוחות ובמהירות הגדרות רשת בנתב של סינולוג'י RT1900ac ישירות מכף ידכם. אפלליקציית הנתב של סינולוג'י מספקת כלים ואפשרויות עוצמתיים כגון התקנה פשוטה, ניהול תקשורת אלחוטית, ניטור תנועת רשת בזמן אמת ובקרות, כמו גם הרבה יותר.

עברו לתשתית סלולרית עם 3G/4G LTE

נתב הרשת של סינולוג'י מאפשר לעבור לתשתית סלולרית. כל הנדרש הוא לחבר מודם USB 3G / 4G (LTE) וליצור "נקודה חמה" עבור כל התקני הרשת. תמיכה מתקדמת זו שימושית במיוחד עבור יצירת תקשורת אינטרנט אלחוטית באמצעות WiFi בכלי רכב, במקומות נידחים, או במקומות בהם תשתית האינטרנט איננה יציבה או עונה על הצרכים.

רשת אלחוטית כפולה

 

ניתן לייצר רשת אלחוטית כפולה, אחת עבור משתמשי המשרד או הבית והשניה עבור אורחים תוך הגבלת גישה למשאבים מקומיים, כגון שרתים עם נתונים וקבצים רגישים.

כלי הרשת

 

באמצעות כלי הרשת ניתן בקלות לבדוק, לנתח ולפתור בעיות רשת באמצעות כלי פינג ו Traceroute. בנוסף, ניתן להעיר התקנים רדומים המחוברים ישירות לנתב סינולוג'י.

כלי אבחון ואבטחה

 

נכלי האבחון עוזרים למנהל הרשת לייעל ולהבין את הגדרות האבטחה עבור הסביבה הספציפית שלהם. כלי האבחון חושף חורי אבטחה ומגן על נתב סינולוג'י RT1900ac - ועל הרשת כולה באמצעות ניתוח מקיף של הגדרות המערכת, חוזק סיסמאות, והעדפות רשת.

שיתוף מדפסות

 

יציאת ה USB בנתב מאפשרת שיתוף מדפסת לצרכנים ברשת האלחוטית. כל שנדרש לעשות הוא לחבר את המדפסת ובכך לאפשר הדפסה משותפת.