שימושים מומלצים לנתב של סינולוג'י
 

גלו מדוע נתב סינולוג'י הוא הנתב המושלם עבור הרשת המשרדית או הביתית שלכם.

במשרד
 

העברת נתונים מהירה ואמינה
נתב סינולוג'י מספק מהירויות העברת נתונים מהירה ומהימנה באמצעות טכנולוגיית תקשורת אלחוטית Wi-Fi העדכנית ביותר 802.11ac, גם כאשר עשרות מכשירים מחוברים לרשת. מצויד בטכנולוגיית Wi-Fi האחרונה 802.11ac, מעבד כפול ליבה, ושילוב תוכנה מעולה, נתב Synology מספקת מהירויות העברת נתונים מהירה באופן מהימן, גם כאשר עשרות מכשירים מחוברים לרשת.

 

ניהול רשת מקצועי
תכונת איכות השירות - QoS בשכבה האפליקטיבית בנתב סינולוג'י מאפשרת לנהל במדוקדק את רוחב הפס שבשימוש בעוד שמערכת סינון התכנים החכמה של נתב סינולוג'י מאפשרת למנהלי הרשת לחסום עובדים, שימושים בלתי מאושרים או נסיונות חדירה של פורצנים.

 

כלי משרדי מרכזי
עבור חברות שרוצות לשפר את מדיניות אבטחת הנתונים שלהם או את ניהול הרשת שלהם, הנתב של סינולוג'י יכול לשמש כמדפסת מרכזית ואלחוטית, VPN,DNS, או שרת RADIUS, ומספקים תכונות שימושיות ללא צורך ברכישה של חומרה נוספת.

לבית ולהורים
 

התקנה ידידותית ופשוטה

אחד האתגרים הגדולים ביותר בעת שימוש בנתב הוא ההתקנה הראשונית במיוחד עבור אנשים ללא רקע טכני בתחום. נתב סינולוג'י מאפשר התקנה קלה ופשוטה מה שמאפשר תחילת שימוש קל ומהיר. כל מה שנדרש הוא לחבר את הנתב של סינולוג'י לחשמל ולמודם, להזין את הכתובת "router.synology.com" בדפדפן המחובר לרשת הביתית ולעקוב אחר אשף ההתקנה הידידותי לסיום ההתקנה. וחשוב מכל, ניתן להשלים את ההתקנה באמצעות הטלפון החכם ללא צורך בחיבור מחשב.

 

הגנת ילדים

עם נתב סינולוג'י הורים יכולים להכתיב לוח זמנים לשימוש באינטרנט, ובכך לפקח על שעות הגישה לרשת במיוחד בשעות השינה של הילדים או בשעות בהם הם אמורים להתרכז בלימודים שלהם. בנוסף, סינולוג'י מנהלת מאגר עצום של אתרים מסוכנים או שאינם הולמים לילדים ובאמצעות הנתב של סינולוג'י הורים יכולים לחסום אלפי אתרים באמצעות כמה הקלקות פשוטות.

אוהבי מולטימדיה
 

הזרמת סרטים חלקה עם תעדוף רוחב פס

לאלו האוהבים לצפות בתכני וידאו בצפיה ישירה מהאינטרנט הנתב של סינולוג'י מאפשר באופן פשוט וקל לתעדף את השימוש ברוחב פס של כל התקן בבית. בדרך זו, ניתן להבטיח את רוחב הפס הנדרש עבור הטלוויזיה החכמה או עבור נגן המדיה החכם שלכם כדי להזרים סרטים ותוכניות טלוויזיה ללא ניתוקים או גמגומים.

 

בנו את שרת המדיה שלכם

באמצעות תאימות לפרוטוקול DLNA ולשרת מדיה המפורסם של סינולוג'י כמו גם שרת ההורדות של סינולוג'י הנתב של סינולוג'י יכול להפוך בקלות למרכז המולטימדיה הביתי שלכם. כל שנדרש הוא להוסיף התקן אחסון בתצורת USB או כרטיס SD לנתב סינולוג'י , ומייד תוכלו להזרים תכני וידאו ישירות לטלוויזיה החכמה, למחשב או להתקנים אחרים בביתכם.ת.

חברת אם. בי. טרייד

אודותינו

צרו קשר

תאימות למוצרי סינולוג'י

כוננים קשיחים

מצלמות אבטחה

אחר

© 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אם. בי. טרייד

שרתי NAS נאס הטובים בעולם